Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi

Tolgahan Sayışman İle İlgili Her Şey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Düz Yazı & Makale

4 posters
YazarMesaj
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Düz Yazı & Makale Empty
MesajKonu: Düz Yazı & Makale   Düz Yazı & Makale EmptyPtsi Haz. 22, 2009 12:17 am

Burada hem kendi yazdığımız hemde dikkatimizi çeken güzel makale & düz yazıları paylaşabiliriz..

Not: Alıntı olduğunda alındı kendimize ait olduğunda ise kendimize ait olduğunu belirtelim...
http://askitom.yetkinforum.com
sena05
Moderatör/Süper Tolgahancı
Moderatör/Süper Tolgahancı
sena05

Düz Yazı & Makale Empty
MesajKonu: Geri: Düz Yazı & Makale   Düz Yazı & Makale EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 11:28 pm

HİÇ SEVMİYORUM
Hiç sevmiyorum dönüş yollarının her seferinde daha kısa olmasını
Hiç sevmiyorum geliş yollarının her seferinde daha uzun olmasını
Hiç sevmiyorum arka koltukta sanki hareket ettiğimde uçacakmış ellerimden gibi hareketsiz durmayı
Hiç sevmiyorum onunla içeri kadar geldikten sonra sarılma sahnesinin bitmesini
Hiç sevmiyorum yaşlar akan gözlerime bakarak "Üzülme bebisim" demesini sanki bir şey fark etcekmiş gibi
Hiç sevmiyorum her seferinde alıştım sanıp her seferinde daha fena olmayı
Hiç sevmiyorum artık gitmem gerektiğinde arkama dönüp ağlayarak el sallmayı
Hiç sevmiyorum yeniden arabaya binip arka koltukta tek başıma kalmayı
Hiç sevmiyorum arka koltukta tek başıma kafamı cama yaslayıp ağlayarak dışarı bakmayı
Hiç sevmiyorum eve geldiğimde telefona gelen bir çağrıyla uçağa bindiğini -benden uzaklaştığını- anlamayı

HİÇ SEVMİYORUM ONU KAYBETMEYİ
HİÇ SEVMİYORUM SABİHA GÖKÇEN'İ
ÇOK SEVİYORUM AĞABEYİMLERİ

25.05.2009
sena05
GeM-VaMus
Kıdemli Tolgahancı
Kıdemli Tolgahancı
GeM-VaMus

Düz Yazı & Makale Empty
MesajKonu: Geri: Düz Yazı & Makale   Düz Yazı & Makale EmptyPtsi Tem. 06, 2009 6:46 pm

KURŞUN YARASI ÇANAKKALE

İşte o gün..Gökyüzünün, denizin, dağların kızıla boyandığı gün...O sabah milletin kaderini sonsuza kadar deiştirecek o sabah...Belkide o an o saniye...

Türk ordusu vatanı savunmak için hiç gözünü kırpmadan düştü ateşe...Cayır cayır yanana dek ağlayana dek anaların bacıların gözleri...Daha ana kuzuları iken çıktılar yola. Mehmetçik yiğit olup siper aldılar vatanı.
Kalplerınde vatan sevgisi, arkalarında ana dualarıyla karış karış geçtiler Çanakkaleyi...Düşman güçlüydü. Yenılmez, korkusuz, gözü pekti sanki...Bizim Mehmetçiklerımızde ise cephane yok...Yiyecek yok..Yeterli ilaç yok...Tek yüreklerindekı vatan aşkı vardı...Çanakkale ahhh Çanakkale...Çelikten bır saldırıya karşı etten ve kemıkten bır savunma yerıdır şimdi. Savaş başladı...Gözü pek Anzak askerlerı hiç düşünmeden yurdumuza işgal etmeye devam ediyorlardı...Baş Komutan M. Kemal askerlerımızın basında savaş emırlerı verırken bu guçlu ordu karşısında daha fazla dayanamadı Anzaklar...Türk ordusunun içinde yanan ateş, savaşa giderken "Allah Allah" seslerıyle yankılanıyordu tum Çanakkale...Sonunda savaş bıttı...Bizim Mehmetçiğimiz, annelerının kınalı kuzuları bu vatanı kurtardılar...

Denız, gökyüzü, dağlar kızıla boyanmıştı ama işte Çanakkale GEÇİLEMEMİŞTİ...Kardeş olmuştu Ahmet, Mehmet..Savaşın tek izleri kalmıştı...Hepsinınde duyguları aynıydı...

"Bu Vatan Bizimdir...Kimselere Vermeyeceğiz...Çanakkale Geçilemedi..Geçilemez.."

Gülşah Çetın
16.06.2009
Salı
http://tolgahan-berrak.yetkinforum.com
nalan
Acemi Tolgahancı
Acemi Tolgahancı
nalan

Düz Yazı & Makale Empty
MesajKonu: Geri: Düz Yazı & Makale   Düz Yazı & Makale EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 4:56 pm

own ops süpersiniz gülşah senaa mükemmel hehe2

Düz Yazı & Makale
1 sayfadaki 1 sayfası