Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi

Tolgahan Sayışman İle İlgili Her Şey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Anılarımız =) =)

5 posters
YazarMesaj
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptyPaz Tem. 26, 2009 10:42 pm

Buraya kendimizle ilgili anılarımızı paylaşabiliriz ...=)
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptyPaz Tem. 26, 2009 11:04 pm

İlk anıyı ben yazıyım =)

24 Ağustos 2008 (Ramazan)

O gün internette deli gibi Elveda Rumeli'nin bir sitesini arıyordum onla ilgili bir site bir blog buldum ve gexinmeye başladım derken bi baktım blogta chat box var hekes muhabbet ediyodu daha önce hiç tanımadığım insanlar bende katıldım aralarına konuştukça ısındım onlara en çokta İrem ve Burak Abime ikisiyle gün geçtikçe sohbetimiz koyulaıyodu günler geçti ve bir birimize daha çok ısındık bir aile gibi olmuştuk üçümüz ve bu günlerin ardında hüzünlerimizi sevinçlerimizi paylaşacak sıcaklık bulduk kendimize paylaşdıkça çoğaldı bu birbirimize olan sevigimiz en sonunda bir akşam İrem'in msn adresini istedim İrem'de verdi sonra Burak Abiminkini tam isteyecekken onun msn adresi kullanmadığını öğrendim ve onunla sohbetimize blogtan devam ettik.İrem'le hem msnde hemde blogta olan sohbetimiz bizi kardeş gibi birbirimize bağlayacak bugünlere kadar getirdi o sohbet.Fakat bir süre sonra blog kapandı kimsenin kimseden haberi yoktu o blogtan geriye kalan iki dost birbirinden haberdardı sadece.Ve şimdi o iki dostta anlıyorlarki eğer o zaman o bloga girmeseydik şimdi belkide kimbilir belki birbirlerini hüzün ve pişmanlıkla hatırlıyor olcaktı.Ama şimdi onların yerie bu iki dost her gün geçtikçe birbirlerinin kıymetini ve birbirlerine olan sevgilierini bu şekilde hatırlıyor ve yaşıyorlar...

Ve bu iki dost benim bu söylediklerime en içten ve derin duygularla inanıyorlar bu iki dost ise bugünkü bu sitemizin kurucularından İrem ve Merve'den başkaları değildir =) =)

Şimdi ise biz birbirimize iyiki varsın seni çok seviyorum diye arada konuşuyoruz konuşmasakta biz aramızda gçeen samimi konuşmalarımızda hissediyoruz düşüncelerimiz =)

Ve biz rekora gidiyoruz tanıştığımız bir sene olacak ve aramızda hiç bir konuda hiç bir şekilde kavga veya en ufak bir tartışma bile geçmedi =) =)

Ve biz şimdi dostluğumuzu örnek olarak görüyoruz =) =)

KARDEŞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM...=)
vahide*mustafa
Moderatör/Süper Tolgahancı
vahide*mustafa

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptyPtsi Tem. 27, 2009 1:20 pm

Vay be... Ne senaryo ama. Very Happy Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptyPtsi Tem. 27, 2009 1:26 pm

=) bende seni çok seviyorum kardeşim şimdi gitmem lazım gelince bende yazcammm Very Happy
http://askitom.yetkinforum.com
_sevgi_
Kahraman Tolgahancı
Kahraman Tolgahancı
_sevgi_

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptyPtsi Tem. 27, 2009 2:28 pm

vahide*mustafa demiş ki:
Vay be... Ne senaryo ama. Very Happy Very Happy

bencede Very Happy çok duygulandım Sad iyiki varsınız irem ve merve Very Happy Very Happy
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptyPtsi Tem. 27, 2009 10:52 pm

Senaryo değil bence...Veya senaryo ama yazılıp ve çooktaaan diziye çevrilen bir senaryoda olabilir.Zaten hayatımız senaryo bana göre bence buda benim hayatımdaki n güzel senaryolardan biri =)
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 12:16 pm

Bence bu senaryo benim hayatım
Benim hayatım merve
O olmasaydı şu an ne kadar bedbaht bi durumda olucağımı hayal bile edemiyorum
Belkide... belkide intihar bile etmiş olabilirdim.. =)

Bu yüzden ben değil merve iyiki var...
vahidemustafa
vahidemustafa

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 4:07 pm

İrem intihar falan deme ama Sad
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 5:05 pm

=)
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 5:29 pm

İNÜ demiş ki:
Bence bu senaryo benim hayatım
Benim hayatım merve
O olmasaydı şu an ne kadar bedbaht bi durumda olucağımı hayal bile edemiyorum
Belkide... belkide intihar bile etmiş olabilirdim.. =)

Bu yüzden ben değil merve iyiki var...

Bencede öyle biz ikimiz içinde birbirimizinm hayatıyız o yüzden birbirimiz için ikimiz de iyiki varız =)
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 6:03 pm

Sevgili sadece iki farklı cinste olunmaz diye düşünüyorum
Merve benim sevgilim oan bişi olursa bana olmuş olur
Ve ben canımı yakanının canını 2 kat yakarım =)

bu bndn merve'mmme Very Happy

Anılarımız =) =) 2w4a4is

pek güzel olmadı ama
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 6:09 pm

Nesi güzel olmadı yaaaaaaaaa Mad

AŞKİTOMM BENİMMM süppersinnnn bitenemmmm
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 7:01 pm

=) yok nan harbi olmadı Very Happy
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 7:19 pm

İrem'e yazdığım şiir

Kader çıkardı seni karşıma
Arkadaştık bir zamanlar
Rastlarsak birbirimize tesadüfen
Dertleşirdik arada sırada
En güzelide seni çok uzakta bilirken o kadar yakındınki bana
Şans mı desem tesadüf mü?
İnan hiçbiri bence bu temiz kabimizdi
Mecbur kılan bizi birbirimiza sevgimizdi...!

Canım Kardeş'ime

İREM seni çok seviyorum...
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 7:58 pm

Okul kapandı ve ben kendimi tv ye verdim sabahtan akşama kadar selenadır arka sokaklardır demeyip her şeyi izliyodum. bilgisayarım tamirdeyi 4 gözle abimin gelmesini bekliyodum. Abim geldi 3 4 gün sonrada netim açıldı geçen sene tam sbs lerin açıklanmasına 1 gün vardı açıldı. Netim açıldığında çılgınca elveda rumeliyi araştırıyodum herkesin hayat hikayesini ezberlemiş durumdaydım luran ahmeti osman ali onların bile ezberimdeydi röpottajları dahi =) bi gün googlede elveda rumeli diye arattığımda bi blok karşıma çıktı ordaki chat box'a -tabi onun chat boz olduğunu ne işe yaradığını hep sonradan öğreniyorum =) - saçma sapan şeyler yazıp yolluyodum sonra çıktım ordan 1 2 gün sonra tekrar girmişim o bloga kendi kendime diyorum alla alla bu site bi yerden tanıdık geliyo die =) sonra karıştıra karıştıra buldum ordaki adımı değiştirdim ordada ilk kullandığım kullanıcı adım ölsek kıyamet mi kopar dı =) yani tüm sanal alemde ölsek kıyamet mi kopar diye tanınıyorum =) neyse ben girdim orda tanıştığım ilk kızın adı menekşeydi =) ilk o vardı blokta benim ilk göz ağrım sonra çifte kumrularım (v-m) nickli bi kız daha geldi onuda sevdim sitelerde yazdığımız senaryoların benzerini repliksiz onunlada yazardık =) ne günlerdi ama =) bi gün Burak die bi abiyle tanıştım çok iyi biriydi tam benim kafadan =) onunla konuşmadığımız konu yoktu aklınıza gelebilecek her şey gerçekten kadın erkek ilişkileri hayat eğitim futbol tam benim gibi biriydi ben ansılsam o da öyle ona manevi abim diye bileceğim kadar sevdim ki bunu gururla söylüyorum ona abimm demeseydim aşık bile olurdum =) sonra bi kız geldi Very Happy kim acaba Very Happy -kanka kusura bakma ilk nickini unuttm Very Happy Very Happy - adı merveymiş alla alla Very Happy bu kız öyle tatlı zeki canım gibi biriymiş =) masal anlatır gibi oldu Very Happy çok sevdim ben bu kızı Very Happy oda tam kafa denkti =) ben nasılsam o da öyle =) canım igibiydi -halada öle kanak yannıs annama Very Happy - biz böle muhtesem üçlü üçlü takılırdık =) ben bütün gün o sitedeydim sabah 10 akşam 12 =) gerçekten siteye sevdiğim biri giricek ve ben kaçırıcam diye korkardım hatta o siteye berrak tüzünataçım diye giren bi kız varmış Very Happy bende yalovalıyım ya anladım hemen -kendimi ömüyorum burda sakın yanlış anlamayın ben diyorum kıza yalovanın neresinden o diyo yalova zaten küçük il 6 ilçesi var googleden baktığı belli çünkü ben daha bilmiyorum yalovanın kaç ilçesi var Very Happy I'm yalovanın yüz karası Very Happy - onunla bir gün bir kavgaya girmişim sormayın merve ben burak abim menekşe diye anlattığım kız en sonunda kızı konuşturdum yalan söylüyo belli ilk günden anlamıştım zaten sonra kendini özgür dereli diye tanıştıran biri vardı %99 o da yalancıydı bunu biliyodum ama ona birden inanasım geldi Very Happy neyse =) onunda yalancı olduğunu biliyodum =) sonra merve bi gün konuşurken msn mi istedi =) bende verdim =) ben o zamana kadar arkadaşlarımla bu kadar sık ne kameradan konuştuğum var ne de bu kadar samimi olduğumu.. ben ilk kanka lafını merveden duydum yani bana söylenen bende ilk ona söyledim =) hak geçmesin dimi Very Happy
sonracııma bis bayaa kaynaştık =) böle bu günlere kadar yaşadığım o 1 ay hayatımın en güzel diyeibleceğim ayıydı =) sonra gerçekleri öğrendim herkesin merve gibi abim gibi menekşe gibi -hoş onunda gerçek ismi başka bişeydide yinede bana sölemişti =) - olmadığını öğrendim benim yüzüme gülüp arkamdan iş çevirenler olduğunu öğrendim her konuşmamızda mutlaka bi pürüz çıkaran imge (çifte kumrularım(v-m)) sırf o üzülmesin diye ben abim yerime koyduğum insandan özellikle rica ediyodum alttan alması için olmaz böyle şey alttan alamsı için konuştuğum ellerime ne yapiyim ben şimdi.. neyse sonra ateşli bi kavga başladı zaten sürekli kavga ediyolardı ben artık arada kalmaktan sıkılmıştım o kavgada her şey ortaya çıktı kimin bana değer verdiğini kimin iki yüzlü olduğunu onları öğrendikten sonra hayatta böyle iki yüzlü insanalr olduğunu anladım ve ölmek istedim gerçekten böyle insanların olduğu bi hayatı soluğumdan kendimden utandım en son utanöası gereken ben kendimden utandım

neyse kusura bakmayın zamanınızı alıyorum ertesi gün siteye girmeye çalışıyorum girilmiyo çıldırmak üzereydim açılmıyo ne yaptıysam ettiysem bi sayfa çıkıyo karşıma üzgünüm sitemle ilgilenemedim bu yüzden kapatıyorum bütün resimleri www.elveda-rumeli.com dan alıyordum orası çok güzel bir site sizede oraya üye olmanızı tavsiye ederim gibi bişi =) allahm ya rabbim merveye of ya o kızın ilgilenmesine ne gerek var ki biz kardeş kardeş geçiniyoduk dediğimi dün gibi hatırlıyorum =) ondan sonra elimde bir mervenin msn si avrdı burak abimi kaybetmenin acısı iyice vurmuştu beni merve olmasaydı kendime gelebileceğimi sanmıyordum burak abimi aramadığım yer kalmadı bi tek ona ait bilgi olarak istanbul ****** fen lisesinden bu sene mezun oldu vardı çok sitelerde dolaştım ama bulamadım....
kaderin cilvesidirki o blogu kuran kızın adı da irem Very Happy ismimden hiç bu akdar nefret etmemiştim Very Happy
sonra ben www.elveda-rumeli sitesine üye oldum merveyede dedim sende üye ol diye oda beni kırmadı oldu sağ olsun sonra birer birer siz dostlarımla tanıştım sonra bu siteyi açtım burda buluştuk ve bu anıdmıda burda paylaştım
ayriyeten e-r de de ilk tanıştığım arkadaş senaydı =)
ve abim dediğim insanla sevgilisi gizem'e adayarak bir roman a bile başladım hatta bütün konular aklımda fakat kendimde devam edecek cesaret bulamadım iki sayfasını sitemizde sizlerlede paylaşmıştım..

kusura bakamyın vaktinizi aldım ben irem dilinden merveyle benim tanışmamı okudnuz.....

Saygılarımla.....
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 8:03 pm

merve03 demiş ki:
İrem'e yazdığım şiir

Kader çıkardı seni karşıma
Arkadaştık bir zamanlar
Rastlarsak birbirimize tesadüfen
Dertleşirdik arada sırada
En güzelide seni çok uzakta bilirken o kadar yakındınki bana
Şans mı desem tesadüf mü?
İnan hiçbiri bence bu temiz kabimizdi
Mecbur kılan bizi birbirimiza sevgimizdi...!

Canım Kardeş'ime

İREM seni çok seviyorum...

Bende seni hayatımmm harikasınnn muck 1
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 8:14 pm

Bitanem beniimm o İmge'y i bi sitede rastlasamda görsem saçını başını yolcam ama yok maalesef...Kanka bende ilk adımı hatırlamıyorum Very Happy Very Happy

Burak abimi çook özledim Gizem Yengemide o siteyide :'(

Ama eğer sen olmasaydın delirirdim heralde Sad
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 8:17 pm

Sen mi ben mi =)
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptySalı Tem. 28, 2009 10:51 pm

İkimizde Very Happy Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Anılarımız =) =) Empty
MesajKonu: Geri: Anılarımız =) =)   Anılarımız =) =) EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 12:16 pm

hehe =)

Anılarımız =) =)
1 sayfadaki 1 sayfası