Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi

Tolgahan Sayışman İle İlgili Her Şey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İNÜ Çalışmaları...

+4
tolga_dry
vahidemustafa
_sevgi_
İNÜ
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
vahidemustafam
Kıdemli Tolgahancı
Kıdemli Tolgahancı

İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 2:02 pm

tıbbıyelim em mustafam em karakalpaklimm benimmdirrrrrrr Very Happy Very Happy Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 3:12 pm

HÖST ULEYNNNNN Very Happy TOLGAHANIMI KİMSE ELİMDEN ALAMAZZZZ HEMDE BENİM ÇÖPÜLÜĞÜMDE CIK CIK CIK DAMLA HİÇ YAKIŞTIRAMADIM SANA BENİM OLANA SAHİP OLMAYA ÇALIŞIYOSUN SEN UNUT TOLGAHANIMI BEN SANA DAHA YAKIŞIKLILSIINI BULURUM (İMKANSIZ Very Happy ) OLMADI 1 NUMRARA DÜŞÜĞÜNÜ AYARLARIM SANA AAAAA ÇILDIRTCANIZ MI BENİİİ CIK CIK CIK
http://askitom.yetkinforum.com
*cansu*
Acemi Tolgahancı
Acemi Tolgahancı
*cansu*

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 3:44 pm

BAŞKA YAKIŞIKLI YOK DERKENN???
_sevgi_
Kahraman Tolgahancı
Kahraman Tolgahancı
_sevgi_

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 3:44 pm

Very Happy Very Happy damlayı ikna edebilirsin ama benim aslaa Very Happy tolgiş benim Very Happy hehe2
_sevgi_
Kahraman Tolgahancı
Kahraman Tolgahancı
_sevgi_

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 3:46 pm

allahh cansu kızdı Very Happy yandın irem Very Happy Very Happy ama zevkler ve renkler tartışılmaz dimi Very Happy bencede tolgişten yakışıklı yok Very Happy hehe2
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 3:48 pm

ASLAAA VE ASLAAA VERMEM KİMSEYE TOLGİŞİMİİ HIHHH AŞKİTOMM O BENİMMM MERVEMDEN SONRAAA HIHHHH Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 3:50 pm

*cansu* demiş ki:
BAŞKA YAKIŞIKLI YOK DERKENN???

Ya kanka biliosun söz meclisten dışarı hem dilo(erman) mustafa(tolgahan) ın kardeşi olduundan o yabancı olmuyo Very Happy yani Very Happy o yüzden dilo erman da çok yakışıklı Very Happy yani şüphesiz maunt of internationel e katılsa kesin 1. olurdu ciddiyim dicem sen benim kafamı değil ortadan ikiye ortadan 12 ye ayırcan ama cidden o benim eniştem zaten :d
*cansu*
Acemi Tolgahancı
Acemi Tolgahancı
*cansu*

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 4:04 pm

Höst sevgi duymamış oliimmm ne demek zevler ve renkler renkleri boşwer zevkten başka neyi tartışıyonuzzz????ERMANDAN YAKIŞIKLI YOK DİYE BİŞEY SÖYLEMEN TERBİYESİZLİKTİR BU TOLGAHAN YAKIŞIKLI DEİL Mİ YAKIŞIKLI BİŞEY Mİ DİYORUZ NE DEMEK TOLGADAN YAKIŞIKLI YOK DİYE NAMIK'A İSTEDİİNİZİ SÖYLEYİN ÇÜNKÜ ONUN FANI YOK BURDA AMA TOLGADAN YAKIŞIKLI YOK DA NE DEMEK BURDA ERMAN-ERTAN FANLARI VAR NEY APMAK İSTİYOSUNUZ?? BU SİTEYE BİDAA UĞRAMAMAMI MI..?????? BEN NEDEN KENDİME FORUM AÇTIM SANIYOSUNUZ ÇOK MU KAŞINIYORUM SANKİİ HER FORUMDA TUTTURMUŞUNUS Bİ MUSTAFA VAHİDE GİDİYO BU DİZİDE SADECE ONALR YOK ARADA DİERLERİNE DE GÖZÜNÜZ KAYSIN ONLARIN OYUNCULUUNA DA Bİ BAKIN!!!!!!!!!!!![color=red][/color
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 4:16 pm

Ben kendi şahsım adına Vahide-Mustafa çiftini sadece fiziğe bakarak seçtim bunun yanlış olduğunu biliyorum ama Erman Saban'ın Ertan Saban'ın Filiz Ahmet'in ve Suzan Akbelgenin oyunculuklarına hayranım duyguyu vermelerine izleyicyti etkilemede 1 numaralar oyunculuklarına asla laf etmem etmekte bana düşmez Tolgahan Sayışman ve Berrak Tüzünataç mankenlikten oyunculuğa dönmüş alaylı aktristler onlar bu mevkilere fizikleriyle gelmişler fakat yukarıda adı geçen 4 oyuncumuz ve daha yüzlercesi bulundukları mevkilere başarılarıyla, becerileriyle gelmişler eğer söz konusu fizik ise onun yakışıklılığı bugün var yarın yok eğer bu sitede herhangi birini kırdırysam üzdüysem veya kızıdırdıysam özür dilerim ve bu siteden kimsenin gitmesine göz yumamam cansum en başta sen....
_sevgi_
Kahraman Tolgahancı
Kahraman Tolgahancı
_sevgi_

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 4:18 pm

pardon ya özür dilerim öle demek istememiştim ben . tabiki başka yakışıklı var . ama benim demek istediğim tolgahan benim (yani mecazen Very Happy) erman senin yani benim erman yakışıklı değil die bişi söylemeye niyetim yok o da yakışıklı bence
*cansu*
Acemi Tolgahancı
Acemi Tolgahancı
*cansu*

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 4:54 pm

yok ben ne demek istediinizi anladım..buraya da mervenin hatırına gelmiştim irem ve sevgi her tv yi açtıınızda erman sabanı görürsünüz de artık onu görmekten bıkarsınız inş.((bnim bedduam bu kdr olur))
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 8:33 pm

Erman'ı görmekten nasıl bıkalım -bu senin huyuna gitmek amaçlı bir cümle deil içimden geçenler- anca gözümüz gönlümüz açılır...
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 10:08 pm

İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 166f4md
vahidemustafa
Moderatör/Süper Tolgahancı
vahidemustafa

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 2:55 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Muhteşem olmş süper ötesi Very Happy İrem Musti mi seni düşünüyo sen mi onu düşünüyosn yoksa birbirinizi mi düşünyosunz Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 2:56 pm

Sevgi'yi çatlatmak için 3. sü Very Happy Very Happy

Saol ama hiç gsL olmadı gerçekten ühü
vahidemustafa
vahidemustafa

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 3:02 pm

Ben muhteşem olmş süper ötesi diosam öledir Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 3:32 pm

=P =)
_sevgi_
Kahraman Tolgahancı
Kahraman Tolgahancı
_sevgi_

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 4:11 pm

İNÜ demiş ki:
Sevgi'yi çatlatmak için 3. sü Very Happy Very Happy

bu nasıl bir cümledir yhaa Mad Mad

sen onu düşünüyor olabilirsin ama bu benim de onu düşündüğümü değiştirmez hehe hehe

I LOVE TOLGİŞ Very Happy Very Happy

dıkşın dıkşın
vahidemustafam
Kıdemli Tolgahancı
Kıdemli Tolgahancı

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 5:16 pm

İNÜ demiş ki:
HÖST ULEYNNNNN Very Happy TOLGAHANIMI KİMSE ELİMDEN ALAMAZZZZ HEMDE BENİM ÇÖPÜLÜĞÜMDE CIK CIK CIK DAMLA HİÇ YAKIŞTIRAMADIM SANA BENİM OLANA SAHİP OLMAYA ÇALIŞIYOSUN SEN UNUT TOLGAHANIMI BEN SANA DAHA YAKIŞIKLILSIINI BULURUM (İMKANSIZ Very Happy ) OLMADI 1 NUMRARA DÜŞÜĞÜNÜ AYARLARIM SANA AAAAA ÇILDIRTCANIZ MI BENİİİ CIK CIK CIK

TOLGAHANN İİ BANA SANA Bİ BÜYÜĞÜNÜ VEREYİM İSTERSEN Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 9:04 pm

Damla lütfen bu konuyu sürdürmeyelim
Rica ediyorum...
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:51 pm

İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 Dgl2tg
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

MesajKonu: Geri: İNÜ Çalışmaları...   İNÜ Çalışmaları... - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 11:09 pm

Süppersiin Kaadeşş Very Happy

uYARI!!!

KIZLAR GERÇEKTEN ARTIK BU KON SIKMAYA BAŞLADI SİTE KURULANDAN BERİ Bİ TOLGAHAN KAVGASIDIR Kİ GİDİYO ŞAKA Bİ YANA BEN BU DURUMDAN ARTIK ÇOK CİDDİ ANLAMDA SIKILMAYA BAŞLADIM LÜTFEN BU KONU KAPANSIN AKSİ TAKTİRDE BİDAHA BU TARZ TARTIŞMALAR (ŞAKA BİLE OLSA!!) ARTIK SİTEMİZDE YAŞANMASIN!!!

Admin=merve03

İNÜ Çalışmaları...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Zarife-Alex Çalışmaları
» Vahide-Mustafa Çalışmaları :)
» Hatice-Hasan Çalışmaları
» Dilaver-Meryem Çalışmaları
» Elveda Rumeli çalışmaları