Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi

Tolgahan Sayışman İle İlgili Her Şey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Msn Nickleri

3 posters
YazarMesaj
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyCuma Tem. 10, 2009 4:49 pm

Buradan beğendiğiniz msn nicklerini paylaşabilirsiniz
http://askitom.yetkinforum.com
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyCuma Tem. 10, 2009 4:51 pm

Kim GöRMü$ KiM SeWmİ$ BEnİm KaDaR MuCiZe A$KLaR YaŞaIP Kim ÖlmÜŞ BeNim KaDaR.._??
ztn Hep sölerim bana göre değil bu dünya.....!!

::aklımın çöllerinde kaybolan bir ben vardı sanki boğulan::)
ßeNi eLeştireceğine ßeyniNi GeLiştiR

Al senin olsun,sevgin, aşkın... al senin olsun. Nasıl yaşamak istiyorsan, kiminle istiyorsan yaşa. Al senin olsun yaşamak istediklerin…
|Geçmek bilmiyo zaman düşlerin ardından geride kalan sadece bir awuç yalan bu benim kaybolan hayallerim…

вυ gσѕℓєя вηм уσℓυмα вαкıρ αğℓαмαѕη ѕηη üzüℓмєηι ιѕтємм.αуяıℓıк вαѕιт α∂αмı üzєя!αмα öℓüм νє кαнвєℓιк ∂єℓιкαηℓı α∂αмı кαняє∂єя...

UnutuLması imkansız , hatırLanması zor ßiriyim ..!!

Sessizliğe gömülüş Bazen daha etkili bir anlatımdir haykırıştan.....

hayat bi sınıvsa ben adımı yazar çıkarım eyvallah..

ßiLmiorm akLndamıyım ßir iHtimaL oLryha ßen ßurdaım (=
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyCuma Tem. 10, 2009 4:51 pm

Yenileri Geliyor!!!
׺°”˜`”°º×•°¤*♥️♥️°'вєη ѕєνєяѕєм ∂єѕтαη,кızαяѕαм кαтℓιαм σℓυя°♥️♥️*¤°•×º°”˜`”°º×

Kendime Gittiğini Söylemek İçin Çok Uğraştım, Hala benimle olmana rağmen... BAŞTAN BERİ YALNIZIM

VaRlIğımIn kıYmeTİni bİLMEyeNİ YoKlUğUmlA TERBİYE EdErİm (:

Sévén ßu KâLbîn CıqLıkLâRında , duâLâRındâ bîLê hâLâ Sên vâRsın hîC mî duymuyorsun?

güℓüη ѕσℓυηçαуα кα∂αя ѕєηι öℓüη¢єує кα∂αя ѕєωє¢єgιм

Sana aqLayan kmDi seNi km Candan seFdi ne HaLe d$tm şmdi qöSyaşLarm anLAtr

iLk diiL son oLmas hayaT yaLns yaŞanmas

|..ѕσηѕυzLυкDα кαчвσLαй нαчαLLєяiiм..|

[_ѕєйDєй ѕσй вiiя яiicαм σLαcαк.. йσLυяѕυй..αяDιйα вαкмαDαй giiт_]

♥️ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

♥️♥️••K Ǻ P Ǻ † † I м•••K Ǻ L ß Î м Ε••گے Î м D Î L Î k•••¥ Ǻ Ñ L I Z L I K L Ǻ R•••Û L K £ گے Î Ñ D £••

♥️Niceleri geldi, neler istediler,
Sonunda dünyayI bIrakIp gittiler.
Sen hiç gitmeyecek gibisin degil mi?
O gidenler de hep senin gibiydiler..

♥️sana gitme diyemedim gözlerim gözlerinde kaldı susuz büyürmü hiç çiçek su sende çiçek bende kaldı

♥️Herkeى•µήµttµ•gitti•beήde•µήµttµm•herىeyi....≈≈≈B •Ằ•R•İ~~ى•E•N~~U•N•U•T•M•Ằ~~B•E•N•İ..!!

♥️DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...!!!

♥️saBRetmeye deqeRsin .. seN ßenDe ßitaneSinN !!

♥️dostLarm wardı hayaLLerm qiBi..hayaLLerm wardı dostLarm qiBi..ikisi de yaLndı sefdiim qiBi..qosLern yaLndı nefretm qiBi..

Tüm Şehir ağladı sen gittin diye
mecburmusun hep
En uzağa gitmeye

♥️NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk .

..вїя đΰ$'τΰм..кıяıŁđıм.. вΦ$vєяѕэиє ќїмїи чмячиđάγıм...

xXxküçük prenses artık çok yorulduxXx

xXxküçük prens artık çok yorulduxXx
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyCuma Tem. 10, 2009 4:53 pm

Çapın kadar konuş, kütleni hesaplıyım...

cevaßını aLamadıqım SoruLar waR hayaTta..ama oLsun heR soruma cevap buLaßiLseydim hayaTın hiç tadı kalmazdı...

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYDi?

iÇiNe DerT oLacaK SaNa SoN ßakışıM..!

£y İ$T@NBUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...

iiт'ѕ му Ļiif℮

[_ѕσLLтe Diiѕн Liieвeη..σнηe gfüнL_]..[_ωσLLтe Diiѕн Liieвeη..мiiт gefüнL_]

ѕσяяу вαву мαïïη нαηdу ηя. ïïѕт Lαïïdєя füя dïïѕн вєѕєтżт_-_-

ђéя séçίş, bίя ωazqéçίşтίя..!!

V^√~√V^√V'^~Kalbim hani senin için atıyodu ya----------------bak durdurdum

Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic
yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

bir kelebek olsam güneş yağmur demeden kanatlanarak yanına uçardım omzuna konup sana doyasıya bakar hiç haber vermeden yanağından öper kaçardım

yüzüne karşı SENİ SEVİYORUM dienin sevgisinden şüphe et çünkü sevgi sessiz aşk dilsizdir...

sil вαşтαи вαşlαмαк qεяεк вαzεи,нαчαтı sıfıяlαмαк..

düşlerm başka..gercekler baskaaa..ama Umrumdada deiiiLL S€n varsın yha yanımdaaa!!

Deği$ir her$ey deği$ir daha oynanmadı son eL!

"ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..."

bİzİm RaHaT eTtĞiMiZ yErDe KiMsE İsTiHaRaT EdEmEz...KeYfE dEğİl KrAlInA dEĞiL aLaYıNA gİdErRrR...

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα уα ∂üşмαи.....уα нιç уσкмυşυм gιвι υиυтυя.....уα ∂α çıкмαм αкℓıи∂αи

«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyCuma Tem. 10, 2009 4:54 pm

A$k TeKn!k B!r HaD!sEd!R.." (K)

(K) B!r KıwıLcm YeTeR Bn HaZıRm BaK..A$K iCn öLmeLi A$K O ZmN A$$kKk..!!!! (K)

sewdim.seni.sebepsiz.sewmedin.beni.ŞEREFSİZ.

' BeN 1 CüMLeLiK 1 NoktA DiiiLm !! '

// - ThAt'sS My pReRoGaTiVe - //

}{ L¤§é ¥ourSeLF }{

SEVGİNİ TAŞIMAK DEĞİL HASRETİNİ ÇEKMEK ZOR...

sevdası büyük olmayanın eylemide büyük olmaz!

Gözler sözlerin sertliğiyle yaşa bulanıp AH çekti !...

EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR. EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ, EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR.

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM..

gülü sevdim dikeni battı,atı sevdim çifte attı,seni sevdim götün kalktı...((ACI ÇEKENLERE))

BAŞINI GÖĞSÜME YASLADIĞINDA TEK BİR DÜŞMANIM VARDIR. GEÇİP GİDEN ZAMAN.

BEN SENDE İMKANSIZLIKLARINI SEVDİM. FAKAT ASLA UMUTSUZLUKLARINI DEĞİL.

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

NE GİDENEDİR SÖZÜM NEDE GELECEK OLANA,ODA BİRAZ OYALANIR GİDER NASILSA *****=)))

GİTTİĞİM EĞER BENSEM ,SÖYLE BANA KİMDEN GİTTİM? SENDE YOKTUM ZATEN BEN,BEN YİNE BENDE BİTTİM...

Kalbimi ona verdim saklasın diye,slk buzdolabına koymuş kokmasın diye..!
Gözümün bebeğisin,bedenimin yüreğisin,sevmeler emek ister,SEN BENİM emeğimsin...
Aşk yaşanır ,anlatılmaz..!

Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim..

Nasıl olsa düştük AŞKa...!

Varmı alan yokmu arttıran acık arttırmada yalan sevdan...

Kac takvim eskittim sensiz kac bahar geldi gecti sessiz...
kApIlAR nE kAdaR dAr cEZaM nE kADAr AğIR oLsAdA rUhuMun EfEnDisiDe BeNim KAPTANıda

ßiLmediqinis keLimeLerin aLtını çizin derdi hocam ...
ßunca yıL/ßunca yoL/ßunca hayat ve kitaptan sonra ;
ßütün keLimeLerin aLtını çiziorum ... hocam artık izin istiorum...

∂üηümé αL∂αηmα géÇmi$im ÿøHk 'ßéηim' ÿαrıηım béLirsiz kéη∂imi 'kαÿb醆im'. béηLiğim béη∂éη hαbérsiz ıssız vé kαrαηLik cα∂∂éLér∂éÿim '∂éηgésiz vé 'géLgi†Liÿim' güLü$ümé αL∂αηmα 2 sαηiÿéLik†ir ér†ési 'αcı' ér†ési 'ké∂ér' ér†ési 'hüzüη' ér†ési 'öLüm' ér†ési 'göz ÿα$ı∂ır' güLü$ümüη!

Dokunduqum tüm camLar kırıLıyor.
Né takSam qéRdanıma düŞüp daqıLıyor.
Sén yaLan söyLédin anné
ßana qüzéL oLmak hiç yakıŞmıor.

***İnTaHar EtTim Hiç Bi İşe YaraMadI...ÖLMEDİM...Gerİye saDecE ACI DoLu Bir HAYAt KalDı...***

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim...

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr..

ßugün Seni Sensiz Yaşamak a$ksa, Seni SeninLe Ya$ayacağım YarınLara kaLdırıorum a$kı....

Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim.

Sen sustun, ben agladim..
Agladikca içim acidi..
Ve karar verdim
Gözyaslarim helal degildir sana,
HAKKIMI ALACAGIM!!

HayaTım qbİ NicKimde b0$. .

ßєn öyLє ßi ßєn kiє ßa$tan sonaa ''sєnn''

кonusmαк ıнτıyαc olαbılır ;
- Amα susmαк bır sanαττır...

+ кımınĿε dans εττıqınıze dıккaτ εdın ;
coк кısının τopuqu кırıĿdı...[ √ ]

Benim Olan Benimdir Olmayan Köpegimdir ...

Ben hep aynı benım ama Sen [Bıraktıqım eSki SenmiSin

+ Anne,küçükken bi yerim acıınca öpimmde gçsin derdin ya..
Kalbim acıo anne hadi öpte gçsinn.. !!

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

Kara GozLerinde kayboLdugum çocuk , severek unutmak olur i$ mi..?
Bilerek uçuruma önden atlanir mi ki ..?
Kaybettiginin yerine ne koysan dolmaz
Bos birakacagim yerini
Hep bombos.....

HoşÇaKaL arTık Vazgeçiyorum,
senden,sevdamdan,kendimden ve hiç olmayacak olan BiZdeN..

benden nefret edin çünkü sizden deilim….arkamdan hep küfredin….ben kendime kefilim dünyalarımız farklıdır anlaşamiycas eminim…

Kendimi normal olacak kadar anormal görmüyorum !

bitti demekle bitmiyor birşeyler kalıyor yürekte...

terk edip gitmek kolay alışkanlık kalır sadece geriye ve birtek o koyar.. yeniden sevmek kolay başından başlamak gerekir herşeye ve birtek o yorar..

ỉиαи ¢σκ ¢αℓıѕтıм вυ καℓρѕỉz ∂üиуαуı ѕєvєвỉℓмєκ ỉ¢ỉи.. °°

Bir Dü$-tüK KıRıLdık aNLa İ$tee..

ßen kurBan edildim, gençliğimin en güzel yıllarında..
$evmeyi $evilmeyi, a$kı denilen duygunun daha olduğunu ßilmeden taNıdım iHaneti...

Bir aşkı paylaşmak için çok geç,
Bir paylaşıma aşık olmak içinse erken...
Beni sevda yerimden vurdu yine zaman...
Şimdi sana söylenecek tek cümle:
Bende sana yetecek kadar ben kalmadı...

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!

yalnızsan kaderndeyim..
umutsuzsan kalbindeyim..
seviyorsan ellerndeym..
aşıksan yüreğindeym..
ağlıyorsan gözlerndeym
bnmlysen aldığın her nefesteym!!!!!!!!

BaNa hAvA AtMaK İçİn kEnDiNi kAsMa dAmArInDaKi kAnIn bİlE BaNa hAsTA...

Ben sensizim ama, sendeyim hala

Bir zincirin iki halkasiyiz seninle anliyor musun? Ayni kadehte karismis iki içkiyiz. iki kelimeyiz seninle birbirini tamamlayan. Her yerde iki oldugumuz için bir bütün haline geliyoruz durmadan

!...Güneşini Kaybettiysen Sakın Gözlerini Kapatma,Yoksa Yildizlarinida Kaybedersin..!

ZoR oLaCaK... Bu aYRILIK...
FaRKINDaYIm... DeRT eTMe SeN...
Bo$a GiTmiYoR....
BaK...
YoKLuGuNa DaMLIYoR GöZYa$LaRIm...

Tam Sarildim Sen Darildin! Cok Nazlanma Yar Usandim! Sen 1 Adim ben 1 Adim! Ortada 1 Yerde Bulusalim =)

$4 - fuLL time $erefsiz oLucaqına , part time insan oLL !!

bunu oyun mu sandın?? hileni ancak kendine yedirirsin.. Pes ettim mi sandın?? taarruzumun yönünü sen ne bilirsin?? sen neyi bildinki yönümü bileceksin..

Seni sevdiğim kadar olmasa da sevebilirdin, az da olsa, bir anlık da olsa, gücün ne kadarına yetiyorsa mesela...

Dünya ziyaRetLeri kıSa oLurmuŞ.
İmtihAn ya ne de olSa,soRuLarı boŞ bıRakıp çıkıyOruM

Sen ki Küçücük Bir Kanaryasın, Aslanla Uğraşmak Senin Neyine!!!

KopyaLa Tarzımı Yapı$tır Hayatına

Bana kendini anlatma !...
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyCuma Tem. 10, 2009 4:55 pm

ﻛêήﻛîz Bêή ήêƒêﻛ a£àщáщ..

•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм

░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ ║░

§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®️

ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ

»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«

ƒσяєωєя ℓσνє

ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ

ℓσνє му s's..... ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคภt Ŧ๏г א๏ย

''l๏שє เร ภ๏tђเภﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'

Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir :}

Hersey Biter...Su Taşı,Güneş Suyu, Zaman Güneşi,Aşk Zamanı,Söz Aşkı,Ben Sözü..

Başka bir bilgisayardan Messenger'da oturum açtınız.Yeniden oturum açmak için buraya tıkla(ßunu deneyin Arkadaşlar çok eqlenceli oluyo )

Boshwer, HepaynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU

˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

.°•. °•. °•. °•. Her Kalb Kendi Şarkısını Söyler .•° .•° .•° .•°.

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

GeCeYe İnAt GüN AğArMaKtA,AğAcA İnAt DaL ÇoĞaLmAkTa,ÖlÜmE İnAt İnSaNlAr ArTmAkTa,BeNsE SaNa İnAt SeNi SeVmEkTeYiM,İnAt Bu Ya HePtE SeVeCeĞiM...

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®️€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`·.·÷

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyCuma Tem. 10, 2009 4:56 pm

konuşacaksan öyle bir konuş ki,inanayım.ağlatacaksan öyle bir ağlat ki,susmayayım.gideceksn git ki,seni ölümüne unutayım.
ya değerimi bilseydin,yada değerin bitmeden gelseydin!
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyCuma Tem. 10, 2009 4:58 pm

-ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AþKýMýN YaNýNdA HÝÇ KALIR

-Kiyiyorsa sözlerim susarým bir daha konuþmam.rahatsýz ediyorsa varlýðýmölürüm karþýna çýkmam.rahatsýz eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIÞAMAM

-Kalbim her dakika hýzla çarpardý göðsümün içinde ateþ var gibi

-(ya Yari Dalgali Olmali Deniz)--ya Tam Durulmali , Ya Da Kudurmali,,(yari ümit Vermemeli Sevgiliye)-- Ya Adam Gibi Sevmeli , Yada çekip Gitmeli...

-Eðer beni bu Bilgisayarda, bu KOLTUKTA, bu sehirde b
ulamazsan,
Sevgilim bilki ben, gözlerinin daldýðý yerdeyim.

-Durumum çevrimiçi,Beynim meþgul,Ruhum hemen dönecek,,Aklým dýþarýda, Elim telefonda, Kalbim sende

-Kalp kirmak o kadar kolay ki bir hata yaparsin hemen kirilir peki ya o kirilan kalbi düzeltmek kirmak kadar kolay midir!

Güneþin doðduðu da bir gerçek battýðý da... Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de... Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek...

Seni bir öpsem iki kiskanir, iki öpsem üç alinir, dört öpsem besin akli kalir. Benimle tüm sayilari denemeye varmisin?

Ben seni unutmak için sevseydim, sana olan tutkunluðumu kalbime degil,
Günesin çiktigi zaman kaybolan buðulu camlara yazardim.

Bir yudum zehir olsan, biran bile düþünmeden seni içerdim, sirf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için

Ben sana uzaktan bakmayi ben seni uzaktan sevmeyi ben sen bilmeden seni yasamayi sevdim bitanem

Karanlik gecede önemli degildir yildizlari görmek. Gündüzleri yildýzlari görmek marifet, asik olmak önemli degil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Bir gün sevgilim sordu aþk nedir diye biraz zaman istedim düþeneyim diye.ertesi gün gördüm onu bir baþkasý ile kulagina fisildadim ask izdirapdir diye...

Sen ne biçim aþýksýn sevdiðine seviyorum bile diyemeyen sen ne biçim aþýksýn sevdiðine deðer vermeyen nasýl aþýksýn be sen nasýl aþýksýn

Seni seviyorum diyenin sevgisinden þüphe et, çünkü aþk sessiz, sevgi dilsizdir..

Senden o kadar nefret ediyorum ki ama o kadarda seviyorum artýk unutacaðým seni sen de unut beni biricik nefretim...

Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

Al hadi hançeri eline vur hadi sýrtýma acýma caným nasýl olsa kahpelik son modaa !!!

Mesajý okuduktan sonra elini kalbine koy güleceksin. Sana ruhumu yolluyorum birazdan öpüleceksin.

Hiç baþlamamasý gereken bir aþktý bu zaten. Yasaklarla baþlayýp yasaklarla biten. Artýk sevmek yok, dönmek yok. Seni yeniden sevmesini bildiðim gibi unutmasýnýda bilirim.

Dünyaný tersine döndüreceðim, senide canýndan bezdireceðim, yaktýðýn ateþi söndüreceðim ,hesabým bitmedi daha seninle.

Yarý dalgalý olmamalý deniz,Ya tam durulmalý,ya da tam kudurmalý.Yarý ümit vermemeli sevgiliye,Ya deðer vererek sevmeli,ya da çekip gitmeli.

Balýklarýn aþkýný bilirmisin dokunamazlar ama yüreklerinde hissederler sevgiyi bende sana dokunamýyorum ama yüreðimdesin BÝTANESÝ..

Kanayýp ne kadar tutabilirsin gül uðruna dikeni....

Ben sana "SEVMEYÝ" öðretemedim,Sende bana "UNUTMAYI"öðretemedin....

yürєðiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєðiℓ yαиýмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrýи yєтєr bαиα

Yoku$u ßen CýkTým YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayýRLý oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

Hayat bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler en zoru benimkisiydi önce sev sonra unut dediler sevmiþim unutamýyorum

Þimdi uzaklardasýn benimle deðil, ben ise yalnýzým seninle deðil, adýn kalbimde dilimde deðil, seni çok seviyorum elimde deðil!

Hiçbir kýz bir erkeðe boyun eðmez hiç bir erkek bir damla göz yaþýna deðmez

Sana o kadar kýrgýným ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...

KÜL OLMUÞ ATEÞ YANAR MI? BUZ TUTMUÞ SU AKAR MI? BUNLAR OLMUYORSA SÖYLE BAKALIM: BU KALP SENÝ SEVDÝ BAÞKASINA BAKAR MI???????

ѕєνмєкι ѕєνѕιηℓєя αðℓαмα αðℓαт кι ∂єðєяιηι вιℓѕιηℓєя...

Sözüm sana güzeL kýz; Bende ki aþký hevesmi sandýn?

ѕσηѕυѕα ∂єк ѕєνιℓє¢єкѕιη вυηυ вιℓ уєтєя!!

ßẽή ǺگKι گẽήLẽ yǺگǺyǺмǺzگǺм vǺґگýή σLмǺگýή

kim o deme bosuna benim ben öylebir geldim ki kapýna bastan basa sen!!!

Seni sensiz de yasayabiliyorum..En azindan kafami dinliyorum...

Ben Sabahsiz GecelerÝn KucaÐinda BÝr ÇÝlekeÞ, Sen ÜmÝtler ÜlkesÝnÝn KaranliÐinda BÝr GÜneÞ.

sen ulaþýldýkça ulaþýlmaz olan hasretimsin...

ιкι кιþι ѕєνєи ιкι ∂єfα öℓüямüþ,вιя кαℓρ уαℓиýz вιя кαℓвι ∂üþüиüямüþ

Yüreðime bir türlü o gitti diyemiorum...

Aþk Gülmekten çok aðlamak, yaþamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aþk öyle haindir ki nerede imkansýz varsa orayý sever...

Biliyorum Sen GüneþSin Etrafýnda Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayým Ve Bir Tek Bende Hayat Var

Bizim aþkýmýz istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlý, aðrý kadar yýkýlmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aþk dediðin bizim gibi olmalý.

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artýk söylüyorum "SENÝ SEVÝYORUM"

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Yalan bakýþlarýn sahte gülüþlerin arasýnda buldum seni. Herþeyi kaybetmeye deðecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

Kimi rüyalarda görülmeye deðerdir, kimi gerçeklerde yaþanmaya. Sen gördüðüm en tatlý rüya, yaþadýkça bitmesin dediðim en güzel gerçeðimsin!

1 Gün 1 çýlgýnlýk edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa sende sever misin?

Gözlerimde gezdirdigin gözlerine senin sevginin verdigi güvene kelimelerimi çalan dudaklarina kisacasi sana özlemim var... Merhaba hasret kokan sevgilim Satirlarim seninle baslayip seninle bitiyor. Ama ne gecem ne gündüzüm sen siz geçiyor hasretin yüregimde alevlenirken seni ariyor bu yürek ve sevgin damarlarimda akarken lanet okuyor bana zalim felek !

Elimde denizden çaldigim bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin.

Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi için, uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN...

Telefondaki sessiz nefesine, sicacik gülümsemene, karsimda otururken beni süzmelerine hasret kaldim. Inanki tatlim varligina, arkadasligina, dostluguna muhtacim. Seni Inanilmaz Özledim

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

Ay yildiza mutluluk fisildarken Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylasirken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasin diye...

Gözlerin sular kadar berrak gülüsün bir çocugunki kadar sicak bana benden ayri geçirdigin her ani anlat... Seni çok özledim.

Eger canin sikiliyorsa gece her zamankinden karanlik gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahi düsün inan sabahi bekleyen tek sen olmayacaksin.

Askina Tutulup Göz Yasi Döken Sensizligin Acisini Yillarca çeken Her an Askindan Boynunu Büken O benim Gönlümdür Iste Gönlüm

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir...

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Oradasin biliyorum ama ulasamiyorum... Var oldugunu biliyorum ama dokunamiyorum... Konusuyorsun biliyorum ama duyamiyorum...Uzaktaki sevdigim seni çok özlüyorum !

Gözlerinin içinde karadeniz olup kaybolmak isterdim ama yoklugunda kayboluyorum sen bunun farkinda bile degilsin seni çok özledim canim benim.

Ben her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüregim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üsümeyesin diye !

-Titrer durur ellerim yanýnda. Vücudum ürpermeyle dolar. Üþüyorum ben yanýnda. Çünkü varlýðýn içime serinlik veriyor

-Simdi daha iyi anlýyorum ki, Nefes almak deðilmiþ, yaþamak. Ateþlerde yanmak gibi bir þey, Seni severken,sensiz olmak...

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreðimde,Nede aþkýmý körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceði kadar özelsin.

Seni düþünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliðinde .Ne olur kýr þeytanýn bacaðýný birkez beni hatýrla , Bir sonbahar serinliðinde..

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

-Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam

***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor***

*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin
GeM-VaMus
Kıdemli Tolgahancı
Kıdemli Tolgahancı
GeM-VaMus

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyC.tesi Tem. 11, 2009 4:34 pm

iiт'ѕ му Ļiif℮

[_ѕσLLтe Diiѕн Liieвeη..σнηe gfüнL_]..[_ωσLLтe Diiѕн Liieвeη..мiiт gefüнL_]

ѕσяяу вαву мαïïη нαηdу ηя. ïïѕт Lαïïdєя füя dïïѕн вєѕєтżт_-_-

.............................

bu yabancıların bıde turkcelerını alsak Very Happy Very Happy Wink
http://tolgahan-berrak.yetkinforum.com
_sevgi_
Kahraman Tolgahancı
Kahraman Tolgahancı
_sevgi_

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 12:21 pm

√ Yalancıların Mahkumu oLaLI vefAyı Cefa Gibi çekiyOruz...Hayellerinden değiL,KendileriNden VazgeçenLere AcıyOruz!

√ Beterin beteri vardır.Iyilik et,sana kârdır .! BütüN dünya senin ølsa unutma yerin mezardır !

√ AyNaYa BaKTıM UnUTuLaN BiRiNi GöRDüM BiRDe SeN BaK UnUTaNI GöRüRSüN ...

√ YıLDıZ BiR GöKTe GüZeL BiR aYYuKTa, Ay BiR YıLDıZLa GüZeL BiRdE BaYRaKTa...'

√ Unuttum DeMek ßìLe HàtıRLaMaKtıR.
_sevgi_
Kahraman Tolgahancı
Kahraman Tolgahancı
_sevgi_

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 12:25 pm

# ALLAH!ERKEĞE GÜÇ,KADINA GÜZELLİK VERMİŞ. HERŞEYİ YENEN GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ...

# fen liseli değiliz ki notumuz olsun anadolu liseli degiliz ki havamız olsun düz liseli degiliz ki manitamız olsun MESLEK LİSELİYİZ VATAN SAGOLSUN

# KimSe Beni Sevmiyør Çünkü , Ben farkLıYıM. Bende kimSeyi SevmiyOrum Çünkü hepSi aYnıLar ..

# »»»IhTiYaCı yOk kAlBiMiN AşKa«««
GeM-VaMus
Kıdemli Tolgahancı
Kıdemli Tolgahancı
GeM-VaMus

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 12:48 pm

# KimSe Beni Sevmiyør Çünkü , Ben farkLıYıM. Bende kimSeyi SevmiyOrum Çünkü hepSi aYnıLar ..

# »»»IhTiYaCı yOk kAlBiMiN AşKa«««

√ Unuttum DeMek ßìLe HàtıRLaMaKtıR.

Bunlara Bayıldımm Surprised Surprised Smile Smile
http://tolgahan-berrak.yetkinforum.com
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 8:48 pm

eed bnde bayıldım unuttum demek bile hatırlamaktır ı kullanıyorum Very Happy
_sevgi_
Kahraman Tolgahancı
Kahraman Tolgahancı
_sevgi_

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptyPaz Tem. 19, 2009 12:33 pm

İNÜ demiş ki:
eed bnde bayıldım unuttum demek bile hatırlamaktır ı kullanıyorum Very Happy

tabikide kullan canım sormana gerek yok hepisi kullanıma açıktır Very Happy Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri EmptySalı Tem. 21, 2009 8:26 pm

tskler cnm Very Happy

Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası