Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi

Tolgahan Sayışman İle İlgili Her Şey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Haberler...

+4
vahide*mustafa
vahidemustafam
merve03
İNÜ
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

Haberler... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 02, 2009 1:56 pm

Very Happy
http://askitom.yetkinforum.com
türk_kızı
Acemi Tolgahancı
Acemi Tolgahancı

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 6:06 pm

Haberler... - Sayfa 4 Tttcxi
Buradaki hayvanlar Mercedes gibi

'Elveda Rumeli' dizisinde rol alan Tolgahan Sayışman, "Oyuncu donanımlı olmalı. Dövüş tekniğindeki eksiğimi kapatmak için ABD'ye gittim ama workshop açılmadı" dedi. Boş vakitlerinde at bindiğini söyleyen oyuncu, "Makedonya'da da her tür yabani hayvana bindim ama buradaki hayvanlar, onların yanında Mercedes gibi; çok uysal" diye konuştu.
vahidemustafam
Kıdemli Tolgahancı
Kıdemli Tolgahancı

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 6:24 pm

ayy çok tatlı çıkmışşşş Very Happy Very Happy Very Happy -herzamanki gibi- Very Happy
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 6:41 pm

Off Enişte'me bak bee (irem enişte derken seninki anlamında ee sonuçta benimde enişte oluyo Very Happy Very Happy) çok tatlı çıkmış...Ayy benim abimde Ameria'Da karşılaşsalarda bana 2 imza 2 fotoğrafını getirse abim...Neden iki tane diye sorarsanız biri ireme gitcek biri bende durcak Very Happy Very Happy Very Happy Kardeş kardeş dimi kaadeeş Very Happy Very Happy Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyCuma Ağus. 07, 2009 8:14 pm

Oy aşkommm Very Happy saolll canımmm Very Happy nie enişte oluo nan Very Happy sevginin elinden kurtarıyım biz paylaşcaz onu Very Happy busrayla planları yaptık Very Happy Very Happy
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 10:18 am

Hehehee kooopp Very Happy Very Happy Very Happy

Olsun o daimaa senin ben çeyreğini alırım Very Happy Very Happy
nalan
Acemi Tolgahancı
Acemi Tolgahancı
nalan

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 10:39 am

tüm paylaşımlar için sağolun Smile
_sevgi_
Kahraman Tolgahancı
Kahraman Tolgahancı
_sevgi_

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 4:46 pm

İNÜ demiş ki:
Oy aşkommm Very Happy saolll canımmm Very Happy nie enişte oluo nan Very Happy sevginin elinden kurtarıyım biz paylaşcaz onu Very Happy busrayla planları yaptık Very Happy Very Happy

Very Happy Very Happy benim elimde olduğunu kabul ettin sonunda aferin cheers cheers ama benim elimde kalmaya devam etcek canım siz şansınıza küsün Very Happy Very Happy ama bi fotoğraf istiyorsanız benimle bi fotoğrafını gönderebilirim size Very Happy Razz Razz Very Happy hehe hehe hehe yeee
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 8:27 pm

öle deeel Very Happy sen sulandığın için ben tam müdafaya geçemiore Very Happy seni tamamen saf dışı bırakmam lasım Very Happy
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 10:59 pm

Aynen öyle Sevgi'cuum hıh Razz Very Happy

Biz kaadeş kaadeş planlarımızı gerçekleştirmeye devam edeyoruz dimi kaadeş Very Happy
İNÜ
Ultra Tolgahancı
Ultra Tolgahancı
İNÜ

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyPaz Ağus. 09, 2009 6:18 pm

Ölee kaadeş Very Happy spr olck Very Happy bn kadıköy lisesine gelcm Very Happy sena sen ben çok pis kopcas:D tolgişin evine bile gideriz ben deliyim yane yaparım Very Happy
vahide*mustafa
Moderatör/Süper Tolgahancı
vahide*mustafa

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 12:52 pm

Aşk geliyorum demez

Yapımcılığını Tims Productions'ın üstlendiği "Aşk Geliyorum Demez" filminin çekimlerine başlandı. "Binbir Gece"deki Şehrazat rolüyle şöhreti yakalayan Bergüzar Korel, ilk kez bir komediyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Zengin müteahhidin kızı

6 Kasım'da vizyona girecek "Aşk Geliyorum Demez"de Bergüzar Korel'in yanı sıra Tolgahan Sayışman, Zeki Alasya, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Yılmaz Gruda, Hakan Bilgin, Kemal İnci, Yosi Mizrahi ve Sarp Apak rol alıyor. İstanbul'un en eski semplerinden Mahmutpaşa'da bir han esnafının hikayesini anlatan filmde Bergüzar Korel, esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin yardımsever kızını oynuyor.

Bu rolü sabırla bekledim

"Binbir Gece"deki Şehrazat'ın ardından bir komediyle seyirci karşısına çıkacağı için heyecanlı olduğunu söyleyen Bergüzar Korel, "Üç sene boyunca Şehrazat karakteri ile insanların karşısında çıktım. Hem sektörden hem de basından bu rolden başka bir şey oynayamayacağıma emin olarak eleştiriler geldi. Ama ben sabırla bekledim. 3 senenin sonunda bunu tek görebilen yönetmenin Murat Şeker olması açıkçası beni çok heyecanlandırdı ve filmi hemen kabul etmeme sebep oldu" dedi.

İlk haftalar bulantı fazlaydı

Üç buçuk aylık hamile olan Bergüzar Korel, "Filme başladığımda hamileliğimin 3 ayımı doldurmuştum o yüzden problem olmadı. Ayrıca ekip çok hassastı. İlk haftalar fazlaca bulantım olduğu için çok kilo vermiştim ama sette o kadar uyaranım var ki hiçbir öğünümü artık atlamıyor, çok iyi besleniyorum sayelerinde" dedi
vahidemustafam
Kıdemli Tolgahancı
Kıdemli Tolgahancı

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 18, 2009 4:46 pm

bu haberin üstüne Very Happy

Haberler... - Sayfa 4 82011111111

Haberler... - Sayfa 4 4449666666

Haberler... - Sayfa 4 100277777

Haberler... - Sayfa 4 473055555

paylaşmak istedimm Very Happy
vahide*mustafa
vahide*mustafa

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptySalı Ağus. 18, 2009 6:44 pm

Sağol canım. Smile
vahidemustafam
Kıdemli Tolgahancı
Kıdemli Tolgahancı

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 10:46 pm

vahide*mustafa demiş ki:
Sağol canım. Smile

ne demek herzaman Very Happy :)
merve03
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
merve03

MesajKonu: Geri: Haberler...   Haberler... - Sayfa 4 EmptyCuma Ağus. 21, 2009 9:53 pm

Enaaaaaaaaammmmmmmmmmm yeni filmm geliii yaheyyaa Very Happy paylaşımlar için çok sağolun kızlar

Haberler...
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4