Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tolgahan Sayışman=Yakışıklılık Abidesi

Tolgahan Sayışman İle İlgili Her Şey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fenerbahçe

5 posters
YazarMesaj
vahidemustafa
Moderatör/Süper Tolgahancı
Moderatör/Süper Tolgahancı
vahidemustafa

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptySalı Haz. 23, 2009 1:19 pm

Takımla ilgili her türlü paylaşımı yapabilirsiniz..
Tolgahan_çağla
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Tolgahan_çağla

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptySalı Haz. 23, 2009 4:05 pm

İşte benim canım takımım fenerbahçem...Very Happy Very Happy
paradise
Yeni Tolgahancı
Yeni Tolgahancı
paradise

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptySalı Haz. 23, 2009 5:03 pm

Bir çalışmamı koyayım Smile

Fenerbahçe 10000000000000000000000
Tolgahan_çağla
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Tolgahan_çağla

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptySalı Haz. 23, 2009 5:28 pm

ooo iremcim süpersin ellerine sağlık cnm bnm..Smile
paradise
Yeni Tolgahancı
Yeni Tolgahancı
paradise

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptyPerş. Haz. 25, 2009 3:42 pm

teşekkür ederim Very Happy Very Happy Very Happy ne demek Very Happy
Tolgahan_çağla
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Tolgahan_çağla

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptyCuma Haz. 26, 2009 1:01 pm

Sergen'den Topuz eleştirisi!
Sergen Yalçın, Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi Mehmet Topuz transferinde yaşananlar nedeniyle eleştirdi.. İki büyük kulübün böylesine bir oyuncu için birbirine girmesini doğru bulmadığını söyleyen Sergen, siyah beyazlıların transfer politikasının da yanlış olduğunu söyledi..

Mehmet Topuz'un transferini değerlendiren Yalçın, "İki büyük camianın, bence yıldız olmayan bir oyuncu için, bu kadar hırslı bir şekilde birbirine girmesini doğru bulmuyorum. Çünkü bunlar büyük camialar, bu camialardan böyle çok oyuncular gelip geçmiştir ama ben bu kadar üstüne düşülecek oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Oyun stili olarak da takımdaki görevi olarak da yıldız oyuncu olarak görmüyorum ama şuan Türkiye'de alınacak çok fazla oyuncu yok. Fenerbahçe'de yeni bir seçim olmuş Aziz Yıldırım'ın oyuncular alması lazım, gösteri yapması lazım. Bu gösteri biraz pahalıya mal oldu. İnşallah transfer olan oyuncu önümüzdeki sezon o rakamın altında ezilmez" dedi.

"Mehmet Topuz Fenerbahçe'ye faydalı olur mu?" şeklindeki bir soruya ise Sergen Yalçın, "Fena bir oyuncu değil bölgesinin iyi oyuncusu ama hiçbir zaman skoru değiştirecek, oyunu kurtaracak, maçın adamı olabilecek bir oyuncu değil. Bu rakamları edecek bir oyuncu değil. Ben Türkiye'de hiçbir oyuncunun bu rakamlarla transfer olmasını doğru bulmuyorum bu rakamlar Türkiye için çok büyük rakamlar" dedi.

Beşiktaş'ın transfer konusunda çok yavaş davrandığını savunan Sergen Yalçın "Beşiktaş önümüzdeki sene için çok fazla bir atılım yapmadı ve elindeki bence en iyi oyuncusunu, stoperini kaybetti. Milli takımın banko oyuncusu Beşiktaş'ın bana göre fizik olarak en iyi oyuncusu Gökhan Zan'ı kaybetti. Çok büyük bir kayıp bence. Bu aşamada yeri doldurulması çok kolay olmayacak, Şu anda iyi transfer yapmak çok kolay değil, iyi oyuncular ya gidecekleri yere gitmişler ya da kulüpleriyle anlaşmış durumdalar. O yüzden Mustafa Denizli'nin imzasının bu kadar geç kalmasına da bir anlam vermek mümkün değil. Yaklaşık 10 gün içinde takım sezonu açıyor bu kadar geç kalmış bir antrenör kontratı. Bundan sonra yapılacak transferler ve takip edilecek yol çok önemli. Transferler devam etmez bu şekilde durursa Beşiktaş'ın işi önümüzdeki sezon kolay olmayacak, bu kadroyla Şampiyonlar Ligi'nde çok fazla şansı olacağını düşünmüyorum" diye konuştu.

Sergen Yalçın Beşiktaş'a hiç para kazandırmadan ezeli rakiplerden Galatasaray'a transfer olan Gökhan Zan konusunda da Beşiktaş yönetimini suçladı ve, "Çok büyük bir ihmalkarlık diyorum, Gökhan Zan Türkiye'deki en iyi stoperlerin başında gelen bir oyuncu, Beşiktaş çok önemli bir değerini kaybetti" şeklinde konuştu.
Tolgahan_çağla
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Tolgahan_çağla

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptyCuma Haz. 26, 2009 1:04 pm

''Herşey para değil!''
Fenerbahçe'nin transfer etmek için yoğun çaba harcadığı Christian Poulsen, Juventus'ta kalmakta kararlı! Danimarkalı orta saha oyuncusu, sarı lacivertlilerden çok iyi bir teklif aldığını belirtirken, "Ama herşey para değil. Juventus'ta kalmak istiyorum" dedi..

Tuttosport'un haberinde, Poulsen'in futbol hayatına Türkiye'de devam etmek istemediğini söyleyerek Fenerbahçe'de forma giymeyi reddettiği belirtildi.

Haberde başarılı orta saha oyuncusu Fenerbahçe'nin kendisine cömert bir teklif yaptığını ancak İstanbul'a gelmek istemediğini söyleyerek şöyle konuştu:
"Fenerbahçe'den aldığım teklifle onurlandım. 4 milyon Euro çok iyi bir para, ama herşey para değil. Juventus'ta kalmak istiyorum" dedi.

Juve'nin ise bu transferden bonservis bedeli olarak 7.5 milyon Euro alacağı iddia ediliyordu.
Yeni teknik direktörü Ciro Ferrara'nın planlarında yer almayan Danimarkalı oyuncuyu elden çıkarmak isteyen Juve yönetiminin, başka alternatiflere yöneleceği iddia edildi.
Tolgahan_çağla
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Tolgahan_çağla

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptyCuma Haz. 26, 2009 1:06 pm

"Tekrar Fenerbahçe'de olacağım!"

Fenerbahçe'den İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a transfer olan Can Arat, bu ayrılığın sarı lacivertli takımdan kopmak anlamına gelmediğini söyledi.. Eski hocası Luis Aragones'i eleştiren genç oyuncu, "Ben varım demenin tek yolu bir şekilde oynamaktı" dedi..

İstabul Büyükşehir Belediyespor ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Can, geleceği ve hedefleriyle ilgili soruları yanıtladı.

Başarılı performansıyla yeni takımına yapacağı katkının yanında yeniden (A) Milli Futbol Takımı kadrosuna çağrılmanın en büyük hedeflerinden birisi olduğunu anlatan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un yeni transferi, daha güçlü bir ''Can'' olarak, yeniden sarı-lacivertli ekibe dönebileceğinin hedefleri arasında olduğunun sinyalini verdi.

Yeni takımının başarısı için elinden geleni yapacağını ifade eden Can, altyapısında yetiştiği Fenerbahçe'den daha önce iki farklı takıma kiralık olarak gittiğini (Karşıyaka, Sivasspor) anımsatarak ''Fenerbahçe'de 16 senem geçti. 16 yıl sonra ilk kez bonservisimle ayrılıyorum. Ama sonuçta benim bonservisimle gelmiş olmam Fenerbahçe'den koptuğum anlamına gelmez'' şeklinde ifadeler kullandı.

(A) Milli Futbol Takımı başta olmak üzere forma giydiği, ümit, genç ve olimpik milli takımlarda, teknik adamların kendisine hep güven duyduğunu anlatan Can, şöyle konuştu:
''Fenerbahçe'de de bana güveniyorlardı. Ancak büyük kulüpler, büyük camialar daha farklı ve zordur. Ben Fenerbahçe'de mutluydum. Buraya imza attığım için de mutluyum. Fenerbahçe'de 16 senem geçti. 16 yıl sonra ilk kez bonservisimle ayrılıyorum. Bir kırgınlığım yok. Geleceğim doğrultusunda yönetim böyle bir karar aldı. Benim de düşüncemi sordular. Benim de düşüncem oynamaktan yanaydı. Buraya bonservisimle gelmem Fenerbahçe'den koptuğum anlamına gelmez. Ben profesyonelim. Kadıköy'de eski takımıma karşı maça çıktığım zaman da Allah izin verirse İstanbul Büyükşehir Belediyespor için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Tekmeye kafamı sokacağım, Fenerbahçe'ye gol de atacağım. Ama sonuçta benim bonservisimle gelmiş olmam Fenerbahçe'den koptuğum anlamına gelmez.''

-''DOĞRU HOCAYLA ÇALIŞACAĞIM İÇİN MUTLUYUM''-
İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a transferiyle doğru tercih yaptığını düşündüğünü anlatan Can Arat, yeni takımına övgüde bulunarak, ''İki yıldır oynamıyorum. Burada varım demenin tek yolu bir şekilde oynamaktı. Doğru tercih yaptığımı düşünüyorum. Doğru yönetim, doğru futbolcular ve en başta doğru hocayla (Abdullah Avcı) çalışacağım için mutluyum'' diye konuştu.

-''AZİZ YILDIRIM'IN BENDEKİ EMEĞİ BÜYÜK, KENDİSİNİ ÇOK SEVİYORUM''-
Fenerbahçe'de kendisini ispatladığını, bu nedenle İstanbul Büyükşehir Belediyespor formasıyla ispatlayacak çok şeyi olmadığını anlatan Can, ''Ben varım demenin tek yolu bir şekilde oynamaktı'' dedi.

Sarı-lacivertli formayla talihsizlik yaşadığı bir iki maç oynadığını ifade eden kaydeden Can, ''İyi oynadığım halde yaptığım bazı hatalar vardı. Bunun nedeni hazır olmamam olabilir. Hazır olmamamın tek sorumlusu da ben değilim. Bu, takımın hocasından da kaynaklanıyor olabilir. Hem benim hem hocamın suçudur. Fenerbahçe'de başkan ve yönetimin bana hala güvendiğine inanıyorum. Çünkü başarabileceğimi onlar da biliyor. Zaten bu doğrultuda beni bıraktılar. Başkan Aziz Yıldırım'ın bende büyük emeği var. Futbol hayatımda bundan sonra tekrar bana emeği olacağını düşünüyorum. Ben kendisini çok seviyorum. İnşallah çok daha iyi olacak. Belki 1 yıl içinde belki 6 ay içinde tekrar Fenerbahçe'de olacağım hiç belli olmaz bu. Benim için önemli olan yeni takımımda başarılı bir performans ortaya koyabilmek ve milli takıma seçilebilmek'' şeklinde konuştu.

-''AĞLAMAKTAN PERİŞAN OLDUĞUM GECELER VARDI AMA BUNU TAKIMIMA YANSITMADIM''-
Az sayıda forma şansı bulmasına rağmen sarı-lacivertli ekipte antrenmanlarda hep moralli göründüğü hatırlatılan Can, evde ağlamaktan perişan olduğu günlere rağmen bunu takımına hiç yansıtmadığını ifade etti.

''Futbol bir ekip oyunu. Ben oynamasam bile benim vereceğim bir negatif elektrik bile takım arkadaşımın dengesini bozabilir'' diyen İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcu, ''Her zaman güler yüzlüydüm. Mutsuz olduğum zamanlarda oldu. Oynamadığım zaman hastalanıyordum. Evde ağlamaktan perişan oluyordum. Kaç gece böyle olduğumu bilirim. Ailem bunları çekti. Hiçbir zaman takımıma yansıtmadım. Hep güler yüzle tesislere gittim. Ama profesyonellik böyle olmalı. Tabii ki performansta bir düşüş olur kadroya giremediğinde ama. Ben çalışmama devam ettim. Kulübümden kötü ayrılmadım'' şeklinde konuştu.

-''ARAGONES YEDEKLERE GEREKEN İLGİYİ GÖSTERMEDİ''-
Geçen sezonun ilk yarısındaki Hacettepe maçının hatırlatılması üzerine ''O maçta iyi oynadığımı düşünüyorum. Hatalar zincirlemedir. Son nokta bende kaldığı için biraz da takım içinde zayıf halka olduğum için üzerimde kaldı. Biraz daha güçlü olsaydım...Bir yıl aslan gibi top oynayıp geri dönseydim, o hata olsa bile kimse o kadar yüklenmezdi. İyi oynadım ama zincirleme hatalar oldu'' diye konuştu.

Fenerbahçe'de görevi sona eren teknik direktör Luis Aragones ile ilgili soru üzerine de ''Arkadan konuşmak benim tarzım değil. Zaten her şey görülüyor. Benim yorum yapmam yanlış olur ama, bir hoca için ilk 11 futbolcusu ne kadar önemliyse, oynatmadığı oyuncular daha önemlidir. Çünkü ihtiyacı olduğu zaman takımı kurtaracak oyuncular yedekte kalan oyunculardır. Yedek oyunculara gerekli ilgiyi gösterdiğini düşünmüyorum, o kadar. Gerisini eleştirmek bana düşmez'' diyerek sözlerini tamamladı
Tolgahan_çağla
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Admin/Ölümüne Tolgahancı
Tolgahan_çağla

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptyCuma Haz. 26, 2009 1:08 pm

Yeni kaptan Emre!
Fenerbahçe'de birinci kaptanlığının Alex'ten alınarak Emre Belözoğlu'na verileceği iddia edildi..

F.BAHÇE yeni kaptanını buldu: Emre Belözoğlu.. Geçtiğimiz sezon Newcastle United’tan alınan ve askerliği nedeniyle yaz kampına katılamayan başarılı oyuncu, önümüzdeki seneden itibaren sarı-lacivertlilerin kaptanlığını yapacak. Kadroda büyük çaplı revizyona giden başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler, takımdaki yabancı hegemonyasını sonlandırıp yerli oyuncuların çoğalmasıyla Belözoğlu’na bu görevi vermeyi kararlaştırdılar.

BİR TAŞTA İKİ KUŞ
BREZİLYALI ’10 numara’ Alex de Souza’dan kaptanlığı alıp, Emre’yi kaptan olarak sahada görevlendirecek olan sarı-lacivertliler, böylelikle hem Alex’in performansını arttıracak hem de Emre’ye ekstra sorumluluk yükleyecek. Sambacı’yı 2. kaptan yapacak olan F.Bahçe, Emre’nin önderliğinde yerli oyuncuları ateşleyecek. Savaşçı ve hırslı bir kadro yapılanmasına giden yönetim, bu sayede takımdaki arkadaşlığı da artırmış olacak.

TERİM DIŞLAMIŞTI
A Milli Takım’ın yıllarca kaptanlık pazubandını takan Emre, hatırlanacağı gibi teknik direktör Fatih Terim’le yaşadığı sorunlar nedeniyle bu görevinden alınmıştı. Hatta son oynanan karşılaşmalarda sakat olduğu ileri sürülerek kadroya bile alınmamıştı. Bu sebepten morali bozuk olan Emre’nin böylelikle Terim tarafından alınan pazubandını F.Bahçe’de takarak psikolojisinin de düzelmesi sağlanacak.

BU SENE İDDİALI
EMRE’NİN de yakın çevresine Çeşme’de geçirdiği tatil süresince kendisinden çok emin konuştuğu, “Bu sezon benim sezonum olacak” dediği öğrenildi.. Geçtiğimiz sezon askerlik sorunu nedeniyle takımla iyi çalışamadığını itiraf eden milli yıldız, “Kamp dönemi geçirememenin ne demek olduğunu en iyi futbolcu bilir. Ancak bu sezon yapılan transferlerle daha da güçlendik. Ben de kampta iyi bir dönem geçirip, Avrupa’da ve lig bütün maçlarda oynayarak kendimi göstereceğim. Geçtiğimiz sezonun 2. yarısından itibaren kendimi toparlamaya başlamıştım” diyerek özeleştiri yaptı..
mltm ts
Yeni Tolgahancı
Yeni Tolgahancı
mltm ts

Fenerbahçe Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahçe   Fenerbahçe EmptyCuma Tem. 17, 2009 5:53 pm

ölümüne kanarya Very Happy
GAZEL
Yeni Tolgahancı
Yeni Tolgahancı
GAZEL

Fenerbahçe Empty